Оголошуються фотоконкурси "Міс і містер школа №43 - Літо 2009" та "Морський бриз"

sdsd.jpg

Можна виставляти свої фотографії!

Розпочато фотоконкурси "Міс і містер школа №43 Літо-2009" та "Морський бриз"


Умови фотоконкурсу "Міс і містер школа №43 - "Літо 2009"

1. У фотоконкурсі можуть прийняти участь учні школи №43, які зареєструвались на сайті.
Увага! Тільки після перевірки та реєстрації Ваших даних адміністратором сайту, протягом доби, у Вашому особистому меню зліва на сторінці з'явиться можливість створювати "Міс школа". Для зареєстрованих раніше, повторна реєстрація не потрібна.
2. Фотографії повинні відповідати темі фотоконкурсу. На фото Ви повинні бути на фоні красивої літньої природи, а не вдома чи студії. Фото повинно відповідати нормам моралі та етики.
3. Конкурс триватиме до 31 серпня включно.
4. 1 вересня - визначення переможців і нагородження призами. Призи визначаються і їх зображення будуть розміщені на сайті

Умови фотоконкурсу "Морський бриз"

1. У фотоконкурсі можуть прийняти участь учні школи №43, які зареєструвались на сайті.
Увага! Тільки після перевірки та реєстрації Ваших даних адміністратором сайту, протягом доби, у Вашому особистому меню зліва на сторінці з'явиться можливість створювати "фото на конкурс".
2. Фотографії повинні відповідати темі фотоконкурсу "Морський бриз". Тобто, Ви повинні сфотографуватись на фоні моря. Основна ідея цього фотоконкурса показати море у всій своїй красі (ввечорі, днем, з лунною доріжкою, з відблисками сонця, у шторм, у штилі). Фотографії повинні відповідати нормам моралі та етики, в купальних костюмах фото не приймаються!
3. Конкурс триватиме до 31 серпня включно.
4. 1 вересня - визначення переможців і нагородження призами. Призи визначаються і їх зображення будуть розміщені на сайті.