Система контролю відвідування закладу "Барс 3.1"

systkontr2.jpg

Система реєстрації відвідувачів, персоналу школи, учнів встановлена на комп’ютері поста охорони школи.
Дана програма виконує три основні функції:
1. Контроль відвідування закладу працівниками школи.
2. Облік відсутніх учнів, порушників дисципліни та дітей, які запізнились до школи.
3. Контроль за відвідуванням закладу батьками, гостями, іншими сторонніми особами.


Програма має простий інтерфейс і оснащена системою пошуку та автоматичним створення звітів на основі запитів з кінцевим виведенням на друк. Використовується для контролю робочого часу персоналу школи, швидкого отримання інформації про присутність в даний час вчителя у закладі за проханням батьків, адміністрації.При реєстрації працівника в програму заноситься тільки № пропуску, всі інші данні про людину вже знаходяться в базі і автоматично видаються охороннику для порівняння. Автоматично фіксується час приходу на роботу

та час закінчення роботи.


При необхідності для батьків або адміністрації можна виконати пошук наявності працівника у закладі. Пошук виконується по працівникам, які вийшли, або знаходяться у закладі за категоріями: всі працівники, адміністрація, учитель, обслуговуючий персонал, а також за прізвищем або класним керівництвом.


Вся інформація про час, термін відвідування закладу працівниками записується в архів для зберігання на тривалий час. Тому можна за вказаною датою отримати звіт за будь-який попередній робочий день.


Програма видає інформацію про кількість учнів у школі за списком, кількість присутніх у закладі, кількість відсутніх та причину їх відсутності. В програмі легко фіксуються відсутні із вказівкою причини. Якщо в класі всі присутні, достатньо натиснути відповідну кнопку. Існує можливість переглянути список класів, які відмітили відсутніх та які не відмітили (відмічають старости).


Програма дає можливість легко фіксувати порушників дисципліни та учнів, які запізнились до школи (відмічає черговий адміністратор)


Комп'ютерна система реєстрації використовується для реєстрації батьків за перепустками, відвідувачів(видається тимчасова перепустка). Можна виконати пошук за будь-яку дату у базі даних відвідувачів.


Поточний звіт відвідуваня закладу працівниками можна переглянути та роздрукувати.


Звіт за будь-яку попередню дату, звіт по стороннім відвідувачам можна переглянути та роздрукувати.


Повний звіт по кількості учнів в школі, по відсутнім надається директору школи. Занесення даної інформації проводиться призначеним класним керівником учнем з кожного класу.


Звіт про порушників дисципліни, учнів які запізнились надається заступнику директора з ВР. Занесення інформації проводять черговий адміністратор та чергові вчителі